logo VŠ vysoká škola vzdelávanie Vysoká škola medzinárodných a verejných vzťahov Praha
VŠ štúdium študenti vysoké školy

 

Vzdelávací a konzultačný inštitút v Bratislave


Akreditované denné aj externé bakalárske a magisterské štúdium na českej VŠ
poskytujeme aj na Slovensku...

Hokejový tím Diplomats Pressburg (EUHL) hľadá hokejistov

Hokejový tím Vzdelávacieho a konzultačného inštitútu v Bratislave Vysokej školy mezinárodních a veřejných vztahů Praha - "Diplomats Pressburg" (hrajúci EUHL) organizuje výberový kemp hráčov do tímu.

 

Ak ste, alebo budete študentom akejkoľvek vysokej školy, čerstvým absolventom strednej školy (či budúcim maturantom) a máte záujem zahrať si kvalitný hokej v rýchlo sa rozvíjajúcej Európskej univerzitnej hokejovej lige (EUHL) pôsobiacej v 4 európskych štátoch, neváhajte a prihláste sa!


Výberový kemp hráčov do tímu Diplomats Pressburg sa uskutoční v termíne 01.07.-03.07.2016 na Zimnom štadióne Petržalka v Bratislave.

 

V prípade záujmu nás prosím kontaktuje na emailovej adrese: diplomats.management@gmail.com

 

Tešíme sa na Vás!

 

DIPLOMATS PRESSBURG

Naše hokejové družstvo vstúpilo do Európskej univerzitnej hokejovej ligy (EUHL) v akademickom roku 2014/2015. Vďaka výraznej podpore vedenia Vzdelávacieho a konzultačného inštitútu v Bratislave VŠMVV Praha sa za viac ako dva roky formuje veľmi dobrý a ambiciózny tím študujúcich hokejistov. Veľkú podporu získava aj na pôde VŠ, medzi ostatnými študentmi a pracovníkmi, ktorí podporujú „svoj“ tím na zápasoch, čo spôsobilo stmelenie kolektívu študentov a zamestnancov a zvýšenie hrdosti na príslušnosť k svojej VŠ.

Domovským štadiónom hokejového klubu DIPLOMATS PRESSBURG sa stal zimný štadión v bratislavskej Petržalke (M. C. Sklodowskej).

 

Viac o nás sa dočítate na facebooku: https://www.facebook.com/DiplomatsPressburg a na webe: http://www.diplomatspressburg.eu


Central European Education Institute, Tomášikova 22, 821 02 Bratislava      tel.: +421 917 234 560, 02 / 54 79 20 73       e-mail: info@vip-vs.sk